Teknoloji

Dead Space 2 ve 3’ün Remake’leri Gelebilir

 
Electronic Arts tarafından yayınlanan korku temalı hayatta kalma nişancı oyunu Dead Space’in remake versiyonunun ardından oyuncuların nabzı atmaya başladı. Oyun geliştiricisi Dillon Rogers tarafından bildirildiği üzere EA, bir anket aracılığıyla oyunculara Dead Space 2 ve 3’ün yeniden yapımlarını görmek isteyip istemediklerini sordu.
 
Dead Space remake oyuncular tarafından beğenildi
 
 
 
EA tarafından yayınlanan Dead Space’in yeniden çevrimi PS5, Xbox Series X/S ve PC için yayınlandı. Remake versiyonu çıktığı dönemde ABD’de aylık en çok kazananlar listesinde 2. sırada yer almıştı. Rogers tarafından bildirilen anketin ardından EA artık rastgele bir yorum yapmadı.
 
Dead Space remake geliştiricisi Motive grubu, geçen yıl Marvel Iron Man oyunu üzerinde çalışacağını duyurmuştu. Star Wars: Squadrons, Dead Space serisi ve daha çok bilinen Motive ekibi Roman Campos-Oriola, yeniden yapım hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:
 
“Bir geliştirici olarak Dead Space markasının oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu söyleyebilirim. Şahsen ben Dead Space’in büyük bir hayranıyım ama gelecek sürümler – projeler hakkında konuşamam. Öte yandan, büyük oyun EA gibi şirketlerin birden çok projede çalışabilmesi çok yaygın bir durumdur.”
 
Yeni remake’ler için şu an için resmi bir açıklama yok ancak Dead Space remake’in elde ettiği başarıyı düşünürsek ileride bizlere sunması mümkün.
 
Dead Space 2 ve 3 araştırmasının yapıldığı belirtildi
 

 

haber-yenicaga.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu