Haber

Öztürk Yılmaz: İmamoğlu kim, cumhurbaşkanı kim?

YENİLİK Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “İmamoğlu kim, Cumhurbaşkanlığı kim? Siz kimsiniz, Cumhurbaşkanlığı kimsiniz? Alt yapınız yok, kapasiteniz yok. Yazık Türkiye’ye, Günahtır, ikinci Erdoğan davası da başımıza gelmek üzere.”

Öztürk Yılmaz, partisinin Kocaeli’nin İzmit ilçesindeki İl Başkanlığı binasının açılışına katıldı. Burada söz alan Öztürk Yılmaz, “Türkiye’deki diktatörlüğe karşı bir mücadele yürütüyoruz. Bu yürekten, dişten ağıza bir çabadır. Bu mücadelede yanımızda olan da olacak, karşımızda olacak” .Birçok insanı yanımıza alarak bu çabayı sürdüreceğiz.Daha kararlı,daha özgüvenli,daha güçlü,daha kapsayıcı,daha kucaklayıcı,insanlarımızı bu beladan mutlaka kurtaracağız.Gölgelemeye çalışan insanlarla uzlaşacağız. Türkiye’nin hayatını karartmaya çalışan, siyasi muhaliflerini tehdit eden, şantaj ve baskı uygulayan, ölüme terk eden, nasıl hesaplaşacağımızı göreceksiniz.” Korkan korkaktır, alçaktır, şerefsizdir. Ölme riskini aldım. Tehdidin bana gelecek, tırıs gideceğim. Ben böyle yollardan geçtim. Gözümü korkutmak ve korkutmak istiyordum. Bu olaydan her seferinde güçlü çıktım” dedi.

ALTYAPI YOK, KAPASİTESİ YOK’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na seslenen Yılmaz, “Birkaç gün önce İstanbul’da 6’lı masanın nasıl bir tiyatro çerçevesinde toplandığıyla ilgili birkaç söz söylemek istiyorum; ayıptır, ayıptır. Türkiye’yi böyle Afrika ülkeleri konumuna sokan anlayışı kınıyorum İmamoğlu kim Cumhurbaşkanlığı kim Erdoğan’dan kurtulmak istiyoruz Kimsiniz Cumhurbaşkanlığı Alt yapınız yok sizde var. Kapasiten yok. Avrupalı ​​ve Amerikalıların iki açıklamasıyla gaz yapmaya çalışan bir adamsın. Yazıklar olsun Türkiye’ye günahtır. Başımıza ikinci Erdoğan “Olay gelmek üzere. Bir şekilde mağduriyet yaratarak olayı ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Bu bir utanç” dedi.

– İzmitkocaeli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu