Ekonomi

ING Türkiye, KOBİ’lere bilgi kaynağı olan ‘ING KOBİ Blogu’ sayfasını hayata geçirdi.

ING Türkiye, KOBİ’lerin finansal sağlık, sürdürülebilirlik ve dijitalleşme alanlarında yararlanabilecekleri bir bilgi kaynağı oluşturmak amacıyla ‘ING KOBİ Blogu’ sayfasını hayata geçirdi. Sayfa sayesinde işletmeler finansal okuryazarlık, finans, bankacılık, tasarruf, teknoloji ve sürdürülebilirlik başta olmak üzere ihtiyaç duydukları birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabiliyor.

“Sürdürülebilirlik işimizin merkezindedir” mottosuyla ilerleyen ve sürdürülebilirlik stratejisinde finansal sağlığı ön planda tutan ING Türkiye, bireylerin ve işletmelerin finansal refahının iyileştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda banka, yenilikçi ve dijital çözümleri ile işletmelere finansal açıdan destek olurken, finansal sağlık alanında da farkındalık yaratmayı hedefliyor. Banka, bu vizyonla KOBİ’lerin finansal sağlık, sürdürülebilirlik ve dijitalleşme alanlarında yararlanabilecekleri bir bilgi kaynağı oluşturmak amacıyla ‘ING KOBİ Blogu’ sayfasını hayata geçirdi.

Sayfa sayesinde işletmeler finansal okuryazarlık, finans, bankacılık, tasarruf, teknoloji ve sürdürülebilirlik başta olmak üzere ihtiyaç duydukları birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabiliyor. Sayfa, işletmelerin sağlıklı finansal kararlar almasını ve işlerini sağlam temeller üzerine kurmasını sağlamayı, aynı zamanda sürdürülebilir ve kapsayıcı ekonomik büyümeye katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Sayfada yapılan açıklamaya göre, ‘KOSGEB Nedir?’, ‘Girişimcilik Belgesi Nedir?’, ‘E-İmza Nedir?, ‘E-Fatura Nedir?, ‘Şahıs Şirketi Nedir?’ ve ‘SWIFT Kodu Nasıl Öğrenilir?’ KOBİ’ler finans ve dijital bankacılıkla ilgili temel bilgilerden faydalanabiliyor. Blogda ‘Sürdürülebilirlik nedir?’ ve ‘Sürdürülebilirlik kredileri nedir?’ Bu tür içerikler sayesinde işletmeler sürdürülebilirlik konusunda merak ettikleri ve ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşabilmektedir. ING KOBİ Blogu önümüzdeki dönemde de işletmelerin ihtiyaçlarına göre oluşturulacak yeni içeriklerle zenginleşmeye devam edecek. KOBİ’ler sayfaya ing.com.tr/tr/isinde-icin/ingkobiblog adresinden ulaşabilirler. – İSTANBUL

fatsaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu