Teknoloji

Gizemli Oyuna 3 Eklendi: Steam Değeri 267 TL Olan Oyunlar Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games Store, kış indirimlerinde gizemli oyunlar vermeye devam ediyor. Dün LEGO Builder’s Journey ile Lego hayranlarını sevindiren platform, bugün Steam değeri 267 TL olan 3 oyunu tamamen ücretsiz yaptı.

Dünün ücretsiz oyunu LEGO Builder’s Journey’di!

Lego hayranlarının çok sevdiği LEGO Builder’s Journey, dün akşam Epic Games Store tarafından ücretsiz olarak dağıtıldı. Bu akşam Steam değeri 267 TL olan 3 oyun tamamen ücretsiz olarak satın alınabilir.

Tam 3 Fallout oyunu ücretsiz!

Epic Games Store’un bugün verdiği gizemli oyun sürpriz olarak karşımıza çıktı. Bir değil tamı tamına 3 oyun ücretsiz veriliyor.

Fallout: Nükleer Sonrası Bir Rol Yapma Oyunu, Fallout 2: Nükleer Sonrası Bir Rol Yapma Oyunuve Fallout Taktikleri: Çelik Kardeşliği Kütüphaneye ücretsiz olarak eklenebilir. Fallout serisinin başlangıcı sayılan bu oyunları mutlaka oynamalısınız!

Peki bu 3 oyunu kütüphaneye nasıl ekleyebilirim?

  • Hesabınızla Epic Games Store’da oturum açın.

  • Ana sayfadaki ‘Gizemli Oyun’ kategorisine tıklayın.

  • Açılan oyun sayfasında ‘Yükle’ye tıklayın.

  • Bir sonraki sayfada ‘Sipariş’ düğmesine tıklayın.

Böylece, Fallout: Nükleer Sonrası Bir Rol Yapma Oyunu, Fallout 2: Nükleer Sonrası Bir Rol Yapma Oyunuve Fallout Taktikleri: Çelik Kardeşliği kalıcı olarak eklemiş olacaksınız. Unutmayın, bu ücretsiz oyunları 23 Aralık 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeniz gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu