Haber

Derya Uluğ, Yalova konserinde geçirdiği kaza nedeniyle seyircilerden tepki aldı.

Konserden 1.5 saat geç ayrılan seyirciden tepki geldi. Derya UluğKazasını anlatmak zorunda kaldı.

Yalova Belediyesiile YalovaKurtuluş’un yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen konserde Derya Uluğ sahne aldı.

Derya Uluğ, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konsere geç çıkınca seyircilerden tepki aldı.

Yaklaşık 1.5 saat geç başlayan konserde sahne alan Derya Uluğ, Yalovalılardan özür dileyerek kaza nedeniyle geç ayrılmak zorunda kaldığını söyledi.

“KAZA OLDU, SAHNEYE ÇIKMADAN BAŞARISIZ OLDUM”

Kazasını belli etmeden konseri tamamlamak istediğini anlatan ünlü sanatçı, “Sana ya da diğerine göstermeden bitirmeyi hayal ediyordum ama 2 gün önce bir kaza geçirdim.

Kafamda dikişler var. Bugün buraya gelmek için epey kuralları zorladım ama etaptan önce yine kötü oldum. Bu yüzden varlığınıza geç kaldığım için özür dilerim.

Sağlığım elverdiği sürece sahneye devam edeceğimi bilmenizi isterim. Sahnede çok az spor Ayakkabılarımla dışarı çıktım. Bugün mecbur kaldık” dedi.

BAŞINDAKİ YARAYI BANDANA İLE GİZLEDİ

Ardından konserine devam eden Derya Uluğ, popüler müziğini bu kez Yalovalılar için seslendirdi. Konserin başında bandanayla çıkan ünlü sanatçının yaralarını gizlemek için kullandığı öğrenildi.

Öte yandan Derya Uluğ’un havuzda eğlenirken talihsiz bir kaza geçirdiği, dengesini kaybederek yere düşerek kafasını yere çarptığı iddia edildi.

Konserin sonunda Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Tutuk sahne alarak başarılı müzisyene etkinliğe katılımlarından dolayı çiçek takdim ettiler.

Kaynak: Dergi / Dergi

huyuk-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul evden eve nakliyat
Eşya depolama
Başa dön tuşu