Haber

Büyük Selçuklu Alparslan’ın yıldızı Barış Arduç’a bakın! “Parayla ne yapabilirsin!”

Başrollerini Kayra Zabcı ve Öykü Gürman’ın paylaştığı TRT 1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu her pazartesi reyting rekorları kırıyor.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç, yıllar içinde yaptığı değişiklikle adından söz ettirdi.

35 yaşındaki ünlü oyuncu Kiralık Aşk dizisi ile büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Daha önce başrolünü Gupse Özay’ın oynadığı Deliha filminde oynamıştır.

2 seriden oluşan filmin ardından Gubse Özay’a aşık olmaya başlayan Barış Arduç, 29 Temmuz 2020’de dünyaevine girdi.

Geçen yıl kızı Jan Asya’yı kucağına alan Barış Arduç, eski fotoğraflarıyla gündeme düştü. Ünlü oyuncunun eski halini görünce gözlerine inanamadı.

Eski halini görenler tanıyamaz

Yıllar içinde büyük değişimler geçiren ünlü oyuncunun eski hali sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. İşte ünlü oyuncunun eski hali…

1987 yılında İsviçre’de dünyaya gelen Barış Arduç, ilkokul çağında ailesiyle birlikte Türkiye’ye döndü. Tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanıştıktan sonra oyunculuğa adım attı.

İlk olarak Küçük Hanımefendi (2011) dizisinde rol alan Barış Arduç; Dinle Sevgili (2011), Dirty Seven (2011), Benim İçin Üzülme (2012), Bugünün Saraylısı (2013-2014) ve Racon: Ailem İçin (2015) gibi dizilerde oynadıktan sonra.

2015-2017 ortalarında Kiralış Aşk dizisi ile büyük bir çıkış yaptı. Daha sonra Kuzgun ve Çukur dizilerinde rol alan Arduç, 2021 yılının prestijiyle TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu