Yaşam

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’un paylaştığı Bihter Fragmanına İlk Tepkiler

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’un paylaştığı ‘Bihter’ filminin ilk fragmanı geldi. 16 Kasım’da Prime Video’da seyirci karşısına çıkacak olan Bihter, fragmanıyla hemen hemen herkesi büyüledi. Bakalım fragmana kimler nasıl tepki verdi?

Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde yer aldığı ‘Bihter’ filminin ilk fragmanı geçtiğimiz hafta geldi.

Tanıtım videosu hepimizi heyecanlandırdı çünkü Beren Saat’i Bihter rolünde görmeye alıştığımız bu gözlerin Farah Zeynep Abdullah’ı nasıl selamlayacağını merak ediyorduk.

Hatta 16 Kasım’da Prime Video’da yayınlanacak olan Bihter’in tanıtım görselinde bile Farah’ın Bihter rolünü layıkıyla oynayabildiğini gördük.

Aşk-ı Memnu serisinin yeni yorumu olan ve 1920’li yıllarda geçecek olan film, oyuncu seçimleri, kostümleri ve en önemlisi Bihter ile Behlül’ün ateşli sahneleriyle şimdiden herkesin dikkatini çekmiş durumda.

Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant ve Hande Ataizi’nin bu filmde bizi Bihter’in farklı bir dünyasına taşıyacaklarından şüphemiz yok.

Son olarak Prime Image yeni Türk orijinal filmi Bihter’in fragmanını yayınladı. Fragman yayınlandığı anda sosyal medyayı salladı. Gelin fragmana gelen tepkilere hep birlikte göz atalım.

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Fragman ve oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz? Hem trajikomik hem de olağanüstü değil miydi? Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu